Proč zvolit postel typu BOX SPRINGS?

Proč zvolit postel typu BOX SPRINGS


Postele typu Box Springs spadají do řady Premium a tato řada nabízí maximální komfort a relaxaci. Ranní vstávání se Vám promění v radost, která provází tělo i duši po celý den, Postele BOX SPRINGS jsou známy už desítky let především z luxusních hotelů.

Vaše postel bude originální kus. Individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postel do kategorie Premium.  

 

Postele Box springs se vyznačují:

  1. Dokonalý komfort spánku zajištuje až 50 cm vysoká pružná plocha tvořená převážně vzdušnými pružinovými vrstvami (odvozeno od samotného názvu Box springs).

  2. Kvalitní polotovary, spodní vrstvu tvoří jádro Bonell vrchní vrstvu taštičková matrace Continental v kombinaci s Visco a HR studenými pěnami. Nevolíme cestu kompromisů ve formě levnějších plných polyuretanových desek, které pro postel typu Box springs nejsou optimální. Komfort splňuje i výška lehací plochy 66 cm.

  3. Unikátní konstrukční řešení rámu postele umožňuje dokonce i zachování úložného prostoru, jeho dokonalé odvětrávání a ještě jednu důležitou vlastnost, zvýšené bočnice proti skluzu vrchních matrací, které je napevno zafixují ve správné pozici.
    Nadstandardně vybavené postele řady Premium RIALTO, LUCIA, MURANO za příznivou cenu jsou již v prodeji. Větší pohodlí jste ještě nezažili!

 

Proč zvolit postel typu BOX SPRINGS