• 1 z 2
 

matrace VISCOGREEN lux 21 cm do 170 kg

 

NOSNOST do 170 kg .

Dostupnost ověření dostupnosti
12 440 Kč
   
Kód produktu 9962V18
Značka Materasso
Webová stránka značky materasso.sk
Kategorie Matrace, rošty , přikrývky
Záruka 5 let
 

 

Viscogreen lux

Matrace se zvýšenou nosností až do 170 kg. Matrace je vyrobená z pěny BIOGREEN. V této pěně jsou použité obnovitelné přírodní zdroje. V pěně je použitá přírodní složka ve formě ricinového oleje. "Viscogreen lux" je z jedné strany tvrdá, na druhé straně je použitá komfortní viskoelastická pěna Viscogreen, pro ideální okopírování těla uživatele. Zajímavostí je též použitý potah Eucalyss, který svými výtažky dokáže odpuzovat dotěrný hmyz. Potah je z jednej strany prošitý s línou pěnou, co dodává matraci ještě větší komfort.

Viscogreen lux

výška tvrdost zátěž záruka
21 cm
3
do 170 kg 5 roků

potah EUCALYSS prošitý s viscoelastickou pěnou LAZY-FOAM a PES vláknem – gramáž 100 g/m2; v boku všitá 3D textilie; spodní potah EUCALYSS prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2; komfortní viscoelastická pěna VISCOGREEN; komfortní pěna BIOGREEN; doporučený rošt – lamelový, pevný

Záruka 5 rokŮ


Výrobek je před odesláním překontrolovaný a výrobce na něj poskytuje záruku.

Záruka se poskytuje na dobu, která je blíže uvedená v záručním listě. Záruka začíná platit dnem prodeje.

Záruka se nevztahuje na poškození výrobku způsobené nedodržením návodu na použití.

Záruka 5 roků je na proležení jádra platná jen tehdy, když matrace leží na vhodném roštu.

Eucalyss

EUCALYSS Tato matracová látka se 100?% přírodním výtažkem z Eukalyptus Citriodora vyniká schopností odpuzovat dotěrný hmyz, především však komáry. Testy v renomované laboratoři Anglet ve Francii jednoznačně dokazují jeho účinnost. Matrace v této látce vytvoří ve vaší ložnici „bezletovou zónu”. Dodává se ve dvou vyhotoveních – prošitém a neprošitém. Prošité s línou pěnou dodá matraci ještě větší komfort. A EUCALYSS neprošitý dá vyniknout vlastnostem viskoelastických – líných pěn, kde přenos tepla zásadně ovlivní jejich tvárnost, a tím úroveň komfortu.

Pratelný potah 30 °C

 

Matracový odpínací potah pratelný jen ručně při 30 °C. Taktéž je zakázané potah sušit v bubnové sušičce. 

Všechny matracové potahy se dají odepínat - rozdělit na 2 samostatné části pro jednoduchou manipulaci. 

Biogreen / Viscogreen

 

Firma MATERASSO má výhradní zastoupení výrobcem pěny při používání a prodeji BIOGREEN-u ve svých výrobcích v SR a dalších krajinách EU. Pěna BIOGREEN je v nabídce naší společnosti už několik roků a její kvalita je potvrzená mnohými spokojenými zákazníky. Materiály s nápadně podobným názvem jsou pokusem využít dobré jméno tohoto materiálu. Jejich kvalita je v mnohých případech sporná. Na pěně BIOGREEN se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologii a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení nejen šetří náš ekosystém, ale zároveň přináší i část přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazené přírodním materiálem – ricínovým olejem, který se už roky využívá ve farmacii. Rostliny, z kterých se vyrábí, přijímají v čase svého růstu energii ze země a slunka, která se potom prostřednictvím oleje dostává i do našich matrací. Pěna BIOGREEN je napuštěná výtažkem z ALOEVERA, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace. Tyto výtažky totiž likvidují roztoče a baktérie. Zároveň dodávají matraci charakteristické aróma, která může časem odvětrat.

 

Biogreen / Viscogreen

 

 

SIMALFA - ekologické lepenÍ zE ŠvÝCARska

 

Firma MATERASSO Slovakia s.r.o. jako druhá na světě uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je úplně ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo Simalfa 315 OF je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance.

 

Toto lepidlo se může využívat u všech výrobků v třídách I-IV podle OEKO- TEX standardu 100. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi zatím co standardní lepidla pracují na bázi ředidel . S námi využívaného lepidlo se po aplikaci odpařuje jen čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujícím se u standardních lepidel.

 

Jedná se o výrazný milník ve vývoji naší společnosti, který nám umožní výrazným způsobem zvýšit kvalitu lepení.

 

 

 

 
 

Tipy a inspirace


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: