• 1 z 2
 

matrace ERGOFLEX do 130 kg 1+1 zdarma 22 cm

 

matrace 1+1 cena 11.470,- , za 1ks cena 5.735,- .

Dostupnost ověření dostupnosti
11 470 Kč
   
Kód produktu 104100
Značka Materasso
Webová stránka značky materasso.sk
Kategorie Matrace, rošty , přikrývky
Záruka 3 roky
 

Ergoflex

Matrace střední třídy s použitím kvalitních materiálů poskytuje dobrý ortopedický standard. Střední vrstva pěny je profilována tak, že vytváří 7 anatomických zón. Matrace se vyrábí ve třech variantách výšky 14/18/22 cm.

Ergoflex

  výška tvrdost zátěž záruka
měkčí 22 cm
3
do 130 kg 3 roky
tvrdší
4

potah ANTIALERGIC prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2; značková měkčená pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3 ; značková pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3; značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3 ; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozložení hmotnosti

AntiAlergic


 

ANTIALERGIC – jedná se o standardní potah s antialergickou úpravou, jenž vyniká vynikajícím poměrem „výkon“/cena. Vlákna se tkají při vysokých teplotách, což je základem jejich anti alergických vlastností . Potah je velmi příjemný na dotek, a spolu s prošití m z dutého PES vlákna poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Zároveň zajišťuje základní hygienu matrace, pohlcuje přebytečnou vlhkost a je vhodný pro nejširší spektrum zákazníků. Samozřejmostí je zip po celém obvodu matrace a možnost praní na 60°C.

na matrace je možné objednat i jiný potah

Pratelný potah 60 °C

 

Matracový odnímatelný potah pratelný při 60 ° C.

Všechny matracové potahy se dají rozepnout - rozdělit na 2 samostatné části pro snadnou manipulaci.

Eliocell pěna / Komfortní pěna

 

ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní.

 

KOMFORTNÍ PĚNA je nový vývojový stupeň vycházející z ELIOCELL pěn, který při zachovaní dlouhé životnosti poskytuje o poznání vyšší stupeň komfortu. Matrace jsou vhodné na lamelový rošt.

 

Fyziosystém 7

 

 

FYZIOSYSTÉM 7 – sedm zón tvrdosti matrace. Ideální podpora páteře.

 

SIMALFA - ekologické lepení ze Švýcarska

 

Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo Simalfa 315 OF je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance.

 

Toto lepidlo se může využívat u všech výrobků ve třídách I-IV dle OEKO-TEX standardu 100. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel.

 

Jedná se o výrazný milník ve vývoji naší společnosti, který nám umožní výrazným způsobem zvýšit kvalitu lepení.

 

Tipy a inspirace


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: