Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

elektrický polohovací lamelový rošt DOUBLE mobil T5 PRODEJNA

 

AKČNÍ ROŠT VYSTAVENÝ NA PRODEJNĚ K VYZKOUŠENÍ !

Dostupnost ověření dostupnosti
4 990 Kč
   
Kód produktu 104163
Značka Materasso
Webová stránka značky materasso.sk
Kategorie Matrace, rošty , přikrývky
 

0016_Double mobil T5

Double mobil T5

Popis: el. polohovatelný, 2H-2N-T5, zpevňující popruh uprostřed
Pouzdra: výkyvná, gumová, zdvojená

 

Double mobil T5

výška lamely zátěž matrace
cca 6 cm 28 ks/36 mm 120 kg pěnové a latexové

 

Záruka na rošty

 


Výrobek je před odesláním překontrolován a výrobce na něj poskytuje záruku.

 

Podmínky záruky:

- Záruka je poskytována v záruční lhůtě 2 let od dne zakoupení. - Záruka sa vztahuje na materiálové nebo výrobní vady výrobku.

- Při uplatňování reklamace předložte doklad o zaplacení a řádně vyplněný záruční list.

- Bez doložení dokladu o zaplacení nebude záruka uznána.

- Případnou reklamaci uplatňujte prosím v místě zakoupení výrobku.

 

 

Záruka se nevztahuje na:

- Poškození vzniknuté při nedodržování pokynů podle Návodu na používání lamelových roštů.

- Mechanické poškození výrobku.

- Vady způsobené špatným skladováním ve vlhkém prostředí (např. plísně).

- Poškození vzniklé při vlastní přepravě.

- Poškození způsobené nadměrnou zátěží výrobku (zátěž vyšší než je max. doporučená).

 

Postelové rošty patří k neoddělitelné součásti postele s matrací. Rošty s předpjatými lamelami jsou určené hlavně pro latexové a pěnové matrace. Rošty z masívních látek jsou vhodné pro pružinové, resp. taštičkové matrace a pěnové matrace s min. výškou 17 cm. Polohovatelné rošty doporučujeme nechávat po dobu spánku ve vodorovné poloze. V případě dalších otázek se obraťte na zástupce prodejny, v níž jste výrobek zakoupili, resp. přímo na výrobce.

 

Záruka 10 roků platí na:

- zlomení nosných dřevěných částí rámu roštu a při standardním zatěžování, uložení a používání roštu podle přiloženého návodu na použití. Zákázníkovi bude zaslána poštou nová část rámu, která byla zlomena a kterou si následně svépomocí namontuje na poškozený rošt. Na uplatnění 10 leté záruky je potřeba předložit doklad o zaplacení, vypsaný a potvrzený záruční list od prodejce spolu s nalepeným čárovým kódem, který je na výrobku nalepen při prodeji.

 

NÁVOD NA POUŽÍVANÍ LAMELOVÝCH ROŠTŮ

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si koupili náš lamelový rošt. Prosím, věnujte dostatečnou pozornost následujícím informacím, ve kterých Vám poradíme, jak zakoupený rošt instalovat, „ovládat“ a udržovat. Dřevo jako přírodní materiál může obsahovat rozdílné zabarvení, případné suky, které zvýražňují jeho jedinečnost a originalitu. Toto není vadou výrobku, ale přirozeným jevem, který není důvodem k případné reklamaci.

 

Instalace:

1. Lamelový rošt vybalte z ochranných obalů.

2. Rošt vložte do rámu postele tak, aby rošt byl podepřený na bočnici po celé délce (Twinpak), ostatní rošty minimálně v 3 bodech.

3. Zkontrolujte, zda se nezachytává kování roštu o bočnice postele, středovou příčku, nebo jestli polohování nebrání jiný předmět.

4. Odstraňte bezpečnostní pásky, které brání polohování roštu. Pásky zabraňují otevření roštu po dobu přepravy.

5. Na rošt položte matraci.

 

Ovládaní:

1.Polohovací část hlavy a nohou dáme do potřebné polohy pomocí textilního ucha ve středu příčky. Zdvihnutím do nejvyšší polohy se uvolní západky na kování a zdviženou část je potom možné lehce sklopit do základní polohy.

2. Tvrdost roštu se dá nastavit pomocí pásků (posuvných jezdců na zdvojených lamelách). Nastavení vysvětluje etiketa nalepená na roštu. Čím jsou opasky dál od sebe, tím jsou zdvojené lamely tvrdší a naopak.

3. Na polohovaný rošt se sedá vždy pouze na střed matrace z boku lůžka. Spodní část roštu, která slouží na polohování nohou je nadimenzovaná tak, aby unesla váhu nohou, ne celého těla. Při takto napolohovaném roštu se nesmí sedat na polohovanou část roštu. Rošt se nikdy nesmí zavírat násilím! Při nedodržení návodu na používaní systémů předního nebo bočního výklopu může dojít k poškození mechanismu a reklamace nebude uznána!!!

 

Upozornění:

1. Lamelový rošt je určený na použití v suchém prostředí – v obytném interiéru.

2. Na rošty je zakázané stoupat, skákat a na na zdvihnuté části sedat nebo působit nepřiměřenou silou.

3. Rošt se polohuje výlučně pomocí textilního ucha v středu příčky.

4. Při změně polohy dbejte na to, aby nedošlo k zavření lůžkovin mezi konstrukci roštu.

5. Při manipulaci nenosit za lamely nebo středovou příčku.

6. Rošt by měl být zespodu větraný (volný přístup vzduchu).

 

Údržba:

1. Lamelový rošt je výrobek z přírodního materiálu – dřeva, proto ho doporučujeme ošetřovat vlhkou textilií, nesmí dojít k namočení.

2. Pravidelně mazat plastové a kovové části roštů.

Impregnace nosných části roštů

 

Firma MATERASSO jako první v Evropě přichází na trh s lamelovými rošty s jedinečným způsobem impregnace 100 % přírodním levandulovým vonným olejem, který je aplikován do nosné části lamelových roštů. Tímto způsobem se zvyšuje hygiena během spánku. Provedení roštů s použitím vonných olejů je chráněno technickým vzorem, výrobním patentem.

 

LEVANDULE Díky čerstvé, svěží vůni byla levandule oblíbenou rostlinou starých Řeků a Římanů. Její název je odvozen od latinského slova levare.

 

HYGIENA Levandule se velmi rozšířila pro své vynikající insekticidně – repelentní vlastnosti a pro svěží, trvanlivou vůni. Je účinným odpuzovačem hmyzu a molů, kteří se čas od času objeví v každé domácnosti. Pomocí vonné impregnace roštu, zvýšíte hygienu a čistotu vašeho lůžka.

 

NESPAVOST Nedávná studie na univerzitě v Lancasteru potvrdila, že používání levandulové aromaterapie jako prostředku pro léčbu nespavosti je stejně účinné jako syntetické léky. Proto se levandulová vůňě používá jako alternativní způsob léčby nespavosti v nemocnicích. Aromaterapie má zklidňující účinky na nervovou soustavu, používá se při depresi, nervovém vypětí, podrážděnosti.

 

Firma MATERASSO vám jako první přináší tuto aromaterapii prostřednictvím impregnace 100 % přírodního vonného oleje do nosné části roštů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: